Absolwenci

Witaj w Strefie Absolwenta

Pragniemy aby strefa absolwenta była miejscem wymiany doświadczeń i rozwijania relacji nie tylko na polu zawodowym. Wraz z końcem studiów skończył się pewien ważny etap Twojego życia, ale pamiętaj, że absolwentem Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt jesteś na zawsze. Nie ważne czy studia skończyłeś w tym roku, czy 20 lat temu nadal łączy nas silna więź, którą chcemy pielęgnować. Jako absolwent jesteś naszym najlepszym ambasadorem. Jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć i głęboko ufamy, że Ty także jesteś dumny z bycia absolwentem Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt. Gdziekolwiek teraz mieszkasz i cokolwiek robisz, jesteśmy ciekawi jak przebiega Twoja kariera i w jaki sposób nadal możemy Ci pomagać.

Biuro karier
W lutym 2003 roku na mocy Zarządzenia Rektora UTP zostało powołane Biuro Promocji i Kariery Absolwenta Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Sam pomysł funkcjonowania biur przywędrował z Wielkiej Brytanii - inicjatora Careers Services na Uczelniach. W Polsce doradztwem zawodowym zajmuje się ponad 100 Biur Karier na uczelniach państwowych i prywatnych.

Dowiedz się więcej...
Oferty pracy dla absolwentów
Szukamy do sklepu zoologicznego studentów do pracy. Umowa zlecenie. Elastyczne godziny pracy ustalane raz w miesiącu. Miła atmosfera. Wymagania: studentka zootechniki, pozytywne nastawienie do klientów i pracy. Praca u absolwenta zootechniki. Lokalizacja centrum Bydgoszczy.

Kontakt: Jakub Gorączkowski - jakubgoraczkowski@gmail.com
Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków WHiBZ

Szanowni Państwo

Komitet założycielski zaprasza wszystkich zainteresowanych na pierwsze założycielskie walne zebranie STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I SYMPATYKÓW WYDZIAŁU HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT, które odbędzie się 30 CZERWCA 2016 ROKU O GODZINIE 1600 W SALI 129 A W budynku Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy przy ulicy Mazowieckiej 28

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

W IMIENIU KOMITETU ZAŁOŻYCIELSKIEGO

Marek Adamsk