Konsultacje psychologiczne dla studentów i doktorantów

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

1. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami.

- wtorek, godz. 15:30 – 18:30

- Dom Studenta F-2 (pok. 15, parter, Przychodnia Akademicka).

W obecnej sytuacji epidemicznej wywołanej przez COVID-19 konsultacje przeprowadzane są telefonicznie.

UWAGA:
Celem spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

STUDENCI !!!

- czwartek, godz. 16:00 – 18:00

UWAGA:

2. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych wszystkich naszych pełnosprawnych studentów i doktorantów.

- czwartek, godz. 16:00 – 18:00