DZIEKANAT

Kierownik dziekanatu: 

Mgr inż. Agata Tojek – Piwczyńska 

e-mail: agata@pbs.edu.pl , tel. 52 374-97-15

whibz@pbs.edu.pl

Pracownicy: 

  • Mgr Anna Boniecka  - Specjalista ds. administracyjno  - finansowych

e-mail: Anna.Boniecka@pbs.edu.pl , tel. 52 374-97-03

  • Dr inż. Daria Karwowska - Specjalista ds. badań i ewaluacji

e-mail: Daria.Karwowska@pbs.edu.pl , tel. 52 374-97-14

  • Mgr inż. Angelika Kokoszyńska - Specjalista ds. dydaktycznych

e-mail: Angelika.Kokoszynska@pbs.edu.pl , tel. 52-374-97-67

  • Mgr inż. Iwona Kubacka - Specjalista ds. dydaktycznych

e-mail: Iwona.Kubacka@pbs.edu.pl , tel. 52 374-97-67

  • Lic. Joanna Wachowska - Referent ds. administracyjnych

e-mail: Joanna.Wachowska@pbs.edu.pl , tel. 52 374-97-36